O Strivu

O Strivu

Jsme společnost STRIVO, full-service marketingová agentura, která pomáhá firmám a podnikatelům růst.

Naším cílem je pracovat na těch nejzajímavějších projektech v oboru, s lidmi, kteří se chtějí neustále učit, růst, hledat nové způsoby řešení a měnit trh podnikání k lepšímu. Tedy svojí činností inspirovat ostatní k tomu, být lepší.

Jsme marketingovým partnerem pro ty firmy a podnikatele, kteří chtějí od života více, chtějí růst, být nejlepší v tom, co dělají a svým chováním pozitivně ovlivňovat své okolí.

„Život je růst, kdo neroste, ten umírá.”

Naše filozofie

Společnost STRIVO vznikla za účelem pomáhat firmám a podnikatelům růst. Růst je naší hlavní filozofií, kterou se řídíme. „Život je růst, kdo neroste, ten umírá.”

Cílem je být o 1 % lepší každý den. Jde o to, se zlepšovat, učit se novým věcem a být neustále progresivní – jako člověk, firma, partner, přítel nebo kolega. Stejně jako chceme růst my, chceme, aby rostli ostatní okolo nás.

Růst je zaznamenán i v našem logu. Logo představuje Fénixe – bájného ptáka, který je symbolem růstu, transformace, nových začátků a změny k lepšímu a silnějšímu.

strivo_ikona_fenix
inspirace-strivo

Společná DNA

Víte, co mají osobnosti na fotografii společného?

Každý z nich chtěl ze sebe a ze svého okolí vytěžit maximum. Chtěli být lepšími každý den, chtěli od života více.

Ve Strivu jsme partnerem pro ty firmy a podnikatele, kteří mají stejnou DNA jako my. Chtějí od života více, chtějí růst, být nejlepší v tom, co dělají a svým chováním pozitivně ovlivňovat své okolí.

Pojďme růst společně

Chceme být nejlepší, a vy?